Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Narkotyki w drewnianej szopie

Redakcja, 20.09.2023, 20:55

Zduńskowolscy policjanci zatrzymali na terenie miasta 30-latka, który posiadał blisko 35 gramów metamfetaminy. Sprawca przed sądem odpowie za posiadanie takiej ilości środków odurzających, co zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

← REKLAMA

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zduńskowolskiej komendy nie ustają w staraniach, by ukrócić proceder handlu narkotykami.

Funkcjonariusze podczas prowadzonych działań na podstawie zebranych materiałów, w dniu 13 września br. na terenie działki rekreacyjnej przeszukali drewnianą komórkę, należącą do mężczyzny, gdzie ujawnili prawie 35 gramów metamfetaminy oraz wagę elektroniczną.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 30-letniemu zduńskowolaninowi zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. Mężczyzna wchodził już wcześniej w konflikt z prawem. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Fot. KPP Zduńska Wola

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2023 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj