Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Dwóch poszukiwanych w czasie jednej kontroli

Redakcja, 01.10.2023, 22:25

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Policjanci z drogówki podczas kontroli drogowej zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy byli poszukiwani.

← REKLAMA

Wieczorem, 23 września br. w miejscowości Marzenin, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Opel, którego kierowca oraz pasażerowie na widok oznakowanego radiowozu zaczęli się nerwowo zachowywać.

Podczas legitymowania wyszło na jaw, że 26-letni kierowca, mieszkaniec Łodzi, posiada czynny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz jest osobą poszukiwaną celem odbycia kary pozbawienia wolności. Wraz z łodzianinem w samochodzie podróżowało jeszcze dwóch mężczyzn. W trakcie czynności okazało się, że jeden z pasażerów, 25-letni mężczyzna zamieszkujący na terenie Łodzi, jest również osobą poszukiwaną przez Prokuraturę celem ustalenia miejsca pobytu.

baj mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych w zduńskowolskiej komendzie, a pojazd został zabezpieczony na parkingu strzeżonym, po uprzednim zatrzymaniu dowodu rejestracyjnego z uwagi na brak aktualnych badań technicznych.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2023 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj