Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Ukrył się przed policją pod kołdrą

Redakcja, 01.10.2023, 22:28

Policjanci ze zduńskowolskiej komendy zatrzymali 30-latka poszukiwanego do odbycia rocznej kary więzienia. W trakcie zatrzymania okazało się, że miał ponad 1,5 grama amfetaminy oraz 14 gramów kokainy. Mężczyzna odpowie za posiadanie narkotyków i jego pobyt w więzieniu może przedłużyć się nawet o 3 lata.

← REKLAMA

27 września br. po godzinie 6.00 zduńskowolscy kryminalni pojechali do jednego z mieszkań na terenie miasta. Ustalili, że może przebywać tam 30-latek, poszukiwany w celu odbycia kary jednego roku pozbawienia wolności za przestępstwo narkotykowe.

Drzwi mieszkania otworzyła partnerka poszukiwanego i oświadczyła, ze go nie ma i nie wie gdzie on przebywa. Policjanci po wejściu do mieszkania, ujawnili poszukiwanego, który będąc jeszcze w łóżku, schował się... pod kołdrą.

Mundurowi przeszukali mieszkanie i okazało się, że 30-latek miał ukryte narkotyki: ponad 1,5 grama amfetaminy oraz ponad 14 gramów kokainy. Mężczyzna został zatrzymany i na komendzie usłyszał zarzut posiadania narkotyków.

W związku z tym, jego pobyt w zakładzie karnym może wydłużyć się nawet o 3 lata. Zduńskowolanin był już wcześniej notowany za podobne przestępstwa.

Fot. KPP Zduńska Wola

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2023 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj