Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Nowa hala sportowa w Karsznicach

Redakcja, 06.10.2023, 00:41

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Zakończyła się budowa nowej hali sportowej przy Zespole Szkół im. K. Kałużewskiego i J.Sylii w Zduńskiej Woli. Starostwo na inwestycje pozyskało środki z budżetu centralnego.

← REKLAMA

Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli wybudowało w pełni profesjonalną halę sportową z pełnowymiarowymi boiskami do piłki halowej, siatkowej, koszykówki, badmintona czy tenisa ziemnego. W nowym obiekcie wybudowana została także siłownia, natryski i toalety. Sala sportowa połączona jest z budynkiem szkoły łącznikiem.

Pracownia taktyki wojskowej to nieoceniony element nowego obiektu, który pozwoli młodzieży rozwijać umiejętności związane z taktyką, planowaniem i strategią. To unikalne połączenie sportu i edukacji.

Halę sportową na osiedlu Karsznice wybudowała firma AMB Budownictwo Krzysztof Prokop z Koziej Wsi. Łączny koszt budowy to 9,8 mln zł. Powiat na inwestycje pozyskał z Programu Rządowego Fundusz Polski Ład 4,5 mln zł.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2023 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj