Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Szpital będzie przebudowany

Redakcja, 12.10.2023, 22:36

Zduńskowolski szpital zostanie zmodernizowany. Powiat zdobył 8 mln zł na jego remont i doposażenie.

← REKLAMA

W budynkach szpitala zmodernizowane zostaną windy, wybudowane nowe ścianki w salach chorych, wymienione niektóre drzwi i poszerzone otwory drzwiowe. Ekipa przebuduje także instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną oraz wentylacyjną. Pomieszczenia, sanitariaty i ciągi komunikacyjne zostaną wyposażone w urządzenia ułatwiające funkcjonowanie osób z niepełnosprawnościami.

Na modernizację i doposażenie zduńskowolskiego szpitala powiat pozyskał 8 mln zł z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

Miasto udziałowcem w spółce Zduńskowolski Szpital Powiatowy

Zduńska Wola wykupiła część udział w Zduńskowolskim Szpitalu Powiatowym. Miasto w 2022 roku wniosło wkład pieniężny w wysokości 500 tys. zł. W zamian objęło tysiąc udziałów o wartości 500 zł każdy.

Fot. Powiat Zduńskowolski

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj