Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zieleń przy ul. Paprockiej

Redakcja, 19.10.2023, 16:01

Wystartowała budowa nowego parku kieszonkowego na osiedlu Jana Pawła II. Będzie to kolejna zielona oaza w Zduńskiej Woli

← REKLAMA

Działka przy ulicy Paprockiej zmieni się nie do poznania. Miasto na osiedlu Jana Pawła buduje kolejną zieloną oazę. Będzie to miejsce pełne zieleni. Pojawią się nasadzenia lip szerokolistnych, klonów, roślin i krzewów. Wśród zieleni zainstalowane zostaną wygodne ławki i energooszczędne oświetlenie.

Pomysł budowy nowego parku kieszonkowego na osiedlu Jana Pawła II do pierwszej edycji Zielonego Budżetu zgłosił miejski radny Jarosław Kurzawa. Projekt w głosowaniu zdobył 124 głosy i zajął drugie miejsce w elektronicznym głosowaniu.

Zieleniec na osiedlu Jana Pawła II buduje firma Usługi Transportowo-Komunalne Beata Kamola z Czechów k. Zduńskiej Woli. Inwestycja zakończy się jeszcze w tym roku.

Fot. UM Zduńska Wola

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2023 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj