Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Tragiczny wypadek na ul. Sieradzkiej

Redakcja, 14.11.2023, 21:49

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Do śmiertelnego wypadku doszło w Zduńskiej Woli na ulicy Sieradzkiej. 90-letnia piesza, została potrącona przez pojazd ciężarowy. W wyniku poniesionych obrażeń, zmarła w szpitalu. Okoliczności tragicznego zdarzenia pod nadzorem prokuratora wyjaśniają policjanci ze Zduńskiej Woli.

← REKLAMA

10 listopada br. o godzinie 12:00 dyżurny zduńskowolskiej komendy otrzymał zgłoszenie, ze na ulicy Sieradzkiej w Zduńskiej Woli, doszło do wypadku drogowego.

Policjanci na miejscu ustalili, że 90-letnia mieszkanka powiatu zduńskowolskiego, chciała przejść na drugą stronę ulicy poza przejściem dla pieszych. Starała się to zrobić przechodząc między autami, które chwilowo zatrzymały się w korku.

Kobieta wyszła na drogę, przed stojący pojazd ciężarowy. Kierowca nie widząc, że przed maska auta idzie pieszy - ruszył za poprzedzającymi go samochodami. Przednim lewym kołem zahaczył o kobietę.

90-latka przytomna, z obrażeniami została przetransportowana LPR do szpitala, gdzie zmarła.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj