Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Nowy park na os. Jana Pawła II

Redakcja, 23.11.2023, 01:31

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Nowy park na osiedlu Jana Pawła II rośnie jak na drożdżach. Na horyzoncie widać już nowy deptak.

← REKLAMA

Zasadzone zostaną tutaj lipy szerokolistne, buki pospolite, klony, rośliny i krzewy. Wśród bujnej zieleni zainstalowane będą wygodne ławki, kosze na śmieci oraz energooszczędne oświetlenie. Będzie to idealne miejsce do odpoczynku czy sąsiedzkich spotkań.

Pomysł budowy nowego parku na osiedlu Jana Pawła II do Zielonego Budżetu zgłosił miejski radny Jarosław Kurzawa. Projekt w internetowym głosowaniu zdobył 124 głosy i zajął drugie miejsce.

Skwer na osiedlu Jana Pawła II buduje firma Usługi Transportowo-Komunalne Beata Kamola z Czechów k. Zduńskiej Woli. Inwestycja zakończy się w tym roku.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj