Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Nowe korty do tenisa

Redakcja, 06.03.2024, 23:25

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Miasto Zduńska Wola wybuduje dwa korty tenisowe przy ulicy Józefa Chełmońskiego. Potrzebę inwestycji do Budżetu Obywatelskiego zgłosili mieszkańcy.

← REKLAMA

Urząd ogłosił przetarg na budowę dwóch otwartych kortów do tenisa ziemnego. Wybudowane zostaną ona na działce przy ulicy Józefa Chełmońskiego 15 na osiedlu Południe w sąsiedztwie boiska do koszykówki.

Korty będą miały profesjonalną akrylową nawierzchnię oraz zostaną ogrodzone. Na nowym obiekcie zamontowane zostanie energooszczędne oświetlenie LED, co stworzy komfortowe warunki treningowe, także w godzinach wieczornych.

Potrzebę budowy kortów do zduńskowolskiego Budżetu Obywatelskiego zgłosili mieszkańcy. Projekt w głosowaniu zdobył 751 głosów i zajął pierwsze miejsce.

Termin składania ofert na budowę nowego obiektu sportowego mija 13 marca br., o godzinie 10:00. Zgodnie z warunkami przetargu, wykonawca zobowiązany jest wybudować nowe boisko do 16 września br. Szacunkowy koszt inwestycji to 950 tys. zł.

Pasja bez względu na pogodę

Na działce przy ulicy prof. Tadeusza Kobusiewicza dostępny jest kort tenisowy. Ma on ceglaną nawierzchnię, podobnie, jak ten, na którym rozgrywany jest turniej wielkoszlemowy French Open. Jest to obiekt całoroczny, więc mieszkańcy mogą trenować przez cały rok, niezależnie od pogody.

Rezerwacji kortu możesz dokonać przez aplikację tenis4u. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj