Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Zduńskowolanie kreują przyszłość dworca

Redakcja, 08.03.2024, 23:13

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli zapytał mieszkańców o to, jak ma zostać zagospodarowany odnowiony dworzec kolejowy przy Placu Żelaznym 3.

← REKLAMA

Spotkanie zostało zorganizowane w formule "open space technology", która umożliwia swobodną wymianę pomysłów, doświadczeń i opinii.

- Wspólnie z mieszkańcami chcemy zastanowić się nad zmianą funkcjonalności tego odrestaurowanego miejsca i nadanie tej przestrzeni nowej, dodatkowej funkcji - społecznej. Od kilku tygodni pracujemy nad projektem, który nazwaliśmy ,,Wszystko po kolei" - mówił Paweł Perdek, dyrektor MDK.

Pojawiło się mnóstwo ciekawych pomysłów i inicjatyw. Odpowiedzi były zaskakująco różnorodne i kreatywne. Miejski Dom Kultury wkrótce przedstawi wynik środowego spotkania mieszkańcom.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj