Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Wirtualna strzelnica w szkole

Redakcja, 13.03.2024, 00:57

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Nowa, innowacyjna strzelnica została otwarta w Zespole Szkół im. K. Kałużewskiego i J. Sylli. Wyposażona jest w najnowocześniejszy system wirtualnej rzeczywistości. Oferuje uczniom niezwykłe możliwości i skierowana jest głównie do kadetów z oddziałów przygotowania wojskowego.

← REKLAMA

Szkolna strzelnica staje się areną, gdzie bezpiecznie, ale również efektywnie, uczniowie mogą doskonalić swoje umiejętności strzeleckie.

Wirtualna rzeczywistość to kluczowy element tego nowatorskiego podejścia. Dzięki niej kadeci mogą praktykować strzelanie w różnorodnych warunkach, od symulacji pola bitwy po zabezpieczanie obiektów, bez ryzyka związanego z użyciem prawdziwej broni.

To nie tylko trening, to prawdziwe doświadczenie, które wprowadza uczniów w realistyczne scenariusze, przygotowując ich do przyszłych wyzwań.

Wirtualną strzelnicę dostarczyła firma Autocomp Management ze Szczecina. Koszt inwestycji to 120 tys. zł.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj