Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Jarmark Wielkanocny w Zduńskiej Woli

Redakcja, 26.03.2024, 00:05

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W sobotę odbył się Powiatowy Jarmark Wielkanocy i Zduńskowolski Festiwal Biegowy.

← REKLAMA

Powiat Zduńskowolski przygotował festiwal pełen kolorów, smakołyków i niezapomnianych wrażeń. Gwiazdą wydarzenia był Marcin Daniec, który swoim urokiem i talentem rozświetlił scenę, dając widzom prawdziwie niezapomniany spektakl. Jednak to tylko wierzchołek góry lodowej w programie pełnym atrakcji, który przygotowano dla uczestników.

W programie Jarmarku znalazło się coś dla każdego: od wzruszającego koncertu Magdy Wasylik, który przeniósł nas w bajkowy świat, po energetyczne występy zespołów Urwani z Wesela i Żywioły, które porwały do tańca wszystkich, bez względu na wiek.

Niezapomniane chwile czekały także na najmłodszych uczestników. Konkurs na poszukiwanie wielkanocnych jajek rozpalił w nich ducha rywalizacji, a festiwalowy wystrzał proszków holi sprawił, że przenieśli się w magiczny świat kolorów i radości. Animatorzy zapewnili też mnóstwo zabaw i konkursów, a kącik plastyczny pozwolił dzieciom dać upust swojej wyobraźni.

Niezwykle ważnym aspektem Jarmarku było także zaangażowanie mieszkańców w działania charytatywne. Stoisko wolontariuszy ze schroniska dla zwierząt w Czartkach zachęcało do adopcji psiaków, a Fundacja DKMS oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi promowały ideę pomocy i oddawania krwi, oraz szpiku.

Nie można też zapomnieć o Powiatowym Przeglądzie Kół Gospodyń Wiejskich, który stanowił integralną część Jarmarku. Stoiska Kół prezentowały bogactwo tradycji i kultury, oferując uczestnikom autentyczne smaki wielkanocnych potraw i wyrobów rękodzielniczych.

źródło: UM Zduńska Wola

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj