Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Wandalizm na parkingu

Redakcja, 27.03.2024, 23:15

W Zduńskiej Woli, na parkingu przed miejskim targowiskiem, doszło do zniszczenia dostawczego samochodu. Przecięto dwie opony, przewody hamulcowe i paliwowe. Policjanci ustalili sprawcę.

← REKLAMA

15 marca br. policjanci zostali poinformowani o zniszczonym Daewoo Lublin. Właściciel pojazdu zaparkował o godzinie 5.30 na parkingu przez miejskim targowiskiem w Zduńskiej Woli. Gdy wrócił do samochodu o godzinie 7.00, zobaczył, że ma przecięte dwie opony, przewód paliwowy oraz przewody hamulcowe. Straty oszacował na kwotę 1900 złotych.

Mundurowi ustalili, że za sprawą stoi 40-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego. W trakcie czynności procesowych zostały mu przedstawione zarzuty zniszczenia mienia oraz narażenia człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. O jego losie zadecyduje sąd.

Za uszkodzenie mienia grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

źródło: KPP Zduńska Wola
Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj