Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Maszynki do golenia łupem złodziei

Redakcja, 27.03.2024, 23:18

Dwóch sąsiadów z jednego bloku z Sieradza, przyjeżdżało do sklepu w Zduńskiej Woli, gdzie kradli maszynki do golenia. Na dodatek jeden z nich był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

← REKLAMA

21 marca br. o godzinie 17.00 dyżurny skierował patrol do sklepu na ulicę Opiesińską w Zduńskiej Woli, ponieważ zgłoszono, że zostali ujęci złodzieje sklepowi.

Na miejscu ustalono, że dwóch mężczyzn, dzień wcześniej, ukradło w sklepie maszynki do golenia na łączną kwotę prawie 300 złotych. Zostali rozpoznani przez pracownika sklepu, który natychmiast powiadomił policjantów.

Mundurowi ustalili, że dwaj złodzieje to 38 i 42-letni sieradzanie. Są sąsiadami mieszkającymi w jednym bloku. 38-latek był poszukiwany do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności. Dodatkowo, w chwili zatrzymania był nietrzeźwy, miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Z policyjnej celi trafił do zakładu karnego.

Obaj mężczyźni byli już wcześniej notowani. Policjanci sporządzili wniosek o ukaranie do sądu, który zdecyduje o wymiarze kary dla sieradzkiego duetu.

źródło: KPP Zduńska Wola
Fot. KPP Zduńska Wola

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj