Wiadomości / Zduńska Wola

Zgasł Płomień w Zduńskiej Woli

Redakcja, 17.11.2013, 17:50

W niedzielę została rozegrana ostatnia kolejka w klasie A okręgu sieradzkiego. MKS Zduńska Wola podejmował na własnym boisku Płomień Dzigorzew zespół, który po 17 meczach zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.

Już w pierwszej połowie gospodarze uzyskali przewagę nad zespołem gości, strzelając cztery bramki do przerwy. Na wyróżnienie w zespole gospodarzy zasługują Mariusz Juszczak i Przemysław Pawłowski, którzy strzelili po dwie bramki rywalowi.

W drugiej połowie nadal dominowali zawodnicy MKS i nie trzeba było długo czekać na kolejną bramkę, bo już w 57 minucie Michał Pietrzykowski, który dostał szansę zagrania w drugiej połowie odwdzięczył się trenerowi bramką. Kolejna bramka padła w 83 minucie strzałem z główki, a na listę strzelców wpisał się Dawid Kępniak po dośrodkowaniu Marcina Piotrowskiego.

Do 86 minuty MKS prowadził 6:0 i nadeszła 87 minuta. Wojciech Sopur jako obrońca w zespole podjął indywidualną akcję i strzałem z30 metrów umieścił piłkę w samym okienku bramki gości. Można tą bramkę zaliczyć do "bramek świata". Po meczu kibice gratulowali panu Wojtkowi takiej bramki.

MKS w rundzie jesiennej zajął drugie miejsce ze stratą 1 punktu do lidera zespołu KS Chojne.

MKS Zduńska Wola - Płomień Dzigorzew 7:0 (4:0)
Mariusz Juszczak 8',33'. Przemysław Pawłowski 13',15'.
Michał Pietrzykowski 57', Dawid Kepniak 83'.
Wojciech Sopur 87 '

MKS:Daniel Zielonka - Wojciech Sopur , Mateusz Witczak, Marcin Piotrowski, Dawid Ciesielski, Mateusz Marczewski, Michał Pawlak, Tomasz Wolski , Krzysztof Rosiak, Mariusz Juszczak, Przemysław Pawłowski, Dawid Kepniak, Michał Pietrzykowski, Tomasz Bednarek, Łukasz Kosiński, Łukasz Rakowski, Damian Kruk.