Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Tuwim nowocześnie

Redakcja, 04.12.2013, 18:16

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W obchody Roku Tuwimowskiego włączył się także Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zapolicach, który zorganizował konkurs na prezentację multimedialną "Życie i twórczość Juliana Tuwima".

← REKLAMA

Do konkursu przystąpiło osiem szkół gimnazjalnych z powiatu zduńskowolskiego, z których było w sumie 19 uczestników. Zadaniem gimnazjalistów było stworzenie prezentacji multimedialnej prezentującej życie i twórczość poety Juliana Tuwima.

Pierwsze miejsce w konkurencji przypadło Bartoszowi Bożęckiemu z Publicznego Gimnazjum nr 5 w Zduńskiej Woli, drugie Paulinie Rychlik z gimnazjum w Czechach, a trzecie Gabrieli Grudzie z Zespołu Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Janiszewicach oraz Igorowi Wiśniewskiemu z Publicznego Gimnazjum nr 5 w Zduńskiej Woli.

Konkurs przygotowały nauczycielki zapolickiej szkoły Agnieszka Wlazłowska i Beata Staniucha oraz zastępca dyrektorki Agnieszka Stepień.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj