Na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli w miniona niedzielę rozegrano Ogólnopolski Turniej w Piłce Nożnej o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego dla rocznika 2000. Najlepiej poradziła sobie drużyna Widzew-Łódź
W turnieju udział wzięło 8 drużyn, które w poszczególnych ligach okręgowych (sieradzkiej, łódzkiej, piotrkowskiej oraz skierniewickiej) klasy Górskiego zajęły miejsca na podium.
Zmagania w ramach tego turnieju można potraktować nieoficjalnie jako Turniej Mistrzowski Województwa Łódzkiego Klasy "Górskiego" dla rocznika 2000.
Wyniki grupowe:
WKS Wieluń - Widzew Łódź 2:1 (Skrzypecki Maciej x2 - Dziuba Kacper)
Pogoń I Zduńska Wola - OSiR Koluszki 1:0 (Lorenc Mieszko)
Pelikan Łowicz - Pogoń II Zduńska Wola 1:0 (Kochanek Przemysław)
Widok Skierniewice - GKS Bełchatów 4:1 (Bartosik Szymon x2, Muras Marcin, Dziubiński Jakub - Zdybowicz Przemysław)
Pelikan Łowicz - WKS Wieluń 1:1 (Kochanek Przemysław - Skrzypecki Maciej)
Widzew Łódź - Pogoń II Zduńska Wola 6:1 (Dziuba Kacper x3, Cieślak Konrad, Skrzeczkowski Damian, Bors Mateusz - Maćkowski Mikołaj)
OSiR Koluszki - Widok Skierniewice 0:0
GKS Bełchatów - Pogoń I Zduńska Wola 2:0 (Torchalski Kacper, Zdybowicz Przemysław)
Widzew Łódź - Pelikan Łowicz 3:1 (Dziuba Kacper x2, Drążczyk Kamil - Świerkowski Janusz)
WKS Wieluń - Pogoń II Zduńska Wola 3:0 (Kozica Jakub, Szamiec Jakub, Skrzypecki Maciej)
GKS Bełchatów - OSiR Koluszki 1:0 (Bąkowicz Tomasz)
Pogoń I Zduńska Wola - Widok Skierniewice 0:0
TABELA GRUPA A:
Lp. | DRUŻYNA | PUNKTY | BRAMKI |
1 | WKS Wieluń | 7 | 6-2 |
2 | WIDZEW Łódź | 6 | 10-4 |
3 | PELIKAN Łowicz | 4 | 3-4 |
4 | POGOŃ II Zduńska Wola | 0 | 1-10 |
TABELA GRUPA B:
Lp. | DRUŻYNA | PUNKTY | BRAMKI |
1 | GKS Bełchatów | 6 | 4-4 |
2 | WIDOK Skierniewice | 5 | 4-1 |
3 | POGOŃ I Zduńska Wola | 4 | 1-2 |
4 | OSiR Koluszki | 1 | 0-2 |
Mecze półfinałowe:
GKS Bełchatów - Widzew Łódź 0:2 (Dziuba Kacper, Cisło Michał)
WKS Wieluń - Widok Skierniewice 4:0 (Mikołajczyk Adrian x2, Kramarczyk Jakub, Skrzypecki Maciej)
Mecz o VII miejsce:
Pogoń II Zduńska Wola - OSiR Koluszki 0:2 (Jagiełło Wojciech, Grabski Michał)
MECZ o V MIEJSCE:
Pogoń I Zduńska Wola - Pelikan Łowicz 0:1
Mecz o III miejsce:
Widok Skierniewice - GKS Bełchatów 0:4
FINAŁ
WKS Wieluń - Widzew Łódź 0:2 (Drążczyk Kamil, Lis Mateusz)