W niedzielę 15 stycznia 2017 roku w hali Szkoły Podstawowej nr 6 w Zduńskiej Woli został rozegrany XI Ogólnopolski Turniej Halowy w Piłce Nożnej chłopców (rocznik 2005) "KARTON CUP 2017" o Puchar Właściciela Firmy Karton.
Organizatorem turnieju był Miejsko Gminny Uczniowski Klub Sportowy "Pogoń Zduńska Wola". W turnieju uczestniczyło 8 zespołów podzielonych na 2 grupy.
WYNIKI MECZÓW W GRUPIE A
Pogoń II Zduńska Wola - AKS SMS Łódź 0:3
Raków Częstochowa - Akademia Reissa I Poznań 3:1
Pogoń II Zduńska Wola - Akademia Reissa I Poznań 1:3
Raków Częstochowa - AKS SMS Łódź 6:1
Akademia Reissa I Poznań - AKS SMS Łódź 7:2
Pogoń II Zduńska Wola - Raków Częstochowa 0:9
KOŃCOWA TABELA GRUPY A
1. Raków Częstochowa 9 pkt. bramki: 18:2
2. Akademia Reissa I Poznań 6 11:6
3. AKS SMS Łódź 3 6:13
4. Pogoń II Zduńska Wola 0 1:15
WYNIKI MECZÓW W GRUPIE B
Pogoń I Zduńska Wola - ŁKS Łódź 2:1
RAP Radomsko - Akademia Reissa II Poznań 0:5
Pogoń I Zduńska Wola - Akademia Reissa II Poznań 1:0
RAP Radomsko - ŁKS Łódź 3:2
Akademia Reissa II Poznań - ŁKS Łódź 5:0
Pogoń I Zduńska Wola - RAP Radomsko 1:2
KOŃCOWA TABELA GRUPY B
1. Akademia Reissa II Poznań 6 pkt. bramki 10:1
2. Pogoń I Zduńska Wola 6 4:3
3. RAP Radomsko 6 5:6
4. ŁKS Łódź 0 3:10
MECZE PÓŁFINAŁOWE O MIEJSCA 5 - 8
Pogoń II Zduńska Wola - RAP Radomsko 2:7
AKS SMS Łódź - ŁKS Łódź 2:1
MECZE PÓŁFINAŁOWE O MIEJSCA 1 - 4
Pogoń I Zduńska Wola - Raków Częstochowa 2:5
Akademia Reissa I Poznań - Akademia Reissa II Poznań 0:1
MECZ O 7 MIEJSCE W TURNIEJU
Pogoń II Zduńska Wola - ŁKS Łódź 2:2 karne 1:3
MECZ O 5 MIEJSCE W TURNIEJU
RAP Radomsko - AKS SMS Łódź 0:3
MECZ O 3 MIEJSCE W TURNIEJU
Pogoń I Zduńska Wola - Akademia Reissa I Poznań 2:2 karne 1:2
MECZ O 1 MIEJSCE W TURNIEJU
Raków Częstochowa - Akademia Reissa II Poznań 3:3 karne 2:0
KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU
1. Raków Częstochowa
2. Akademia Reissa II Poznań
3. Akademia Reissa I Poznań
4. Pogoń I Zduńska Wola
5. AKS SMS Łódź
6. RAP Radomsko
7. ŁKS Łódź
8. Pogoń II Zduńska Wola
NAGRODY INDYWIDUALNE:
Najlepszy bramkarz turnieju: Jakub Rajczykowski (Raków Częstochowa)
Najlepszy zawodnik turnieju: Jakub Szczypior (Raków Częstochowa)
Król Strzelców turnieju: Filip Tonder (Akademia Reissa I Poznań)
SKŁADY DRUŻYN POGONI:
POGON I ZDUŃSKA WOLA:
Szymon Jaworski - Przemysław Kowalczyk, Marek Domagalski, Karol Jama, Wiktor Kowalczyk, Franciszek Nowak, Kacper Kusiński, Szymon Śmiechowicz, Paweł Kosecki, Wojciech Pawlak
POGON II ZDUŃSKA WOLA:
Adam Krzoska - Gracjan Janicki, Robert Dąbkowski, Adam Karbowiak, Krystian Komisarczyk, Michał Ruszkiewicz, Bartłomiej Nyziak, Maciej Smolarek, Jakub Jaros, Adrian Daniel, Mateusz Wysmyk
Trener drużyny: Marek Lorenc