Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Sztandar dla Zduńskiej Woli. Głosowanie

Redakcja, 07.07.2016, 16:11

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Zduńskowolanie mogą już głosować na jeden z pięciu projektów sztandaru miasta.

← REKLAMA

Temat ufundowania sztandaru dla miasta przechodzi w kolejną fazę. Przypomnijmy, że na początku tego roku w tym celu zawiązał się komitet społeczny. Pieniądze zbierano podczas różnych uroczystości i pula zbliża się coraz bardziej do tej wymaganej. Trzeba mieć przynajmniej 10 tys. zł, ale jeśli będzie więcej, to bardziej ozdobny będzie sztandar. Zbiórką zajmują się też harcerze.

W drodze konkursu wpłynęło też pięć projektów sztandaru, który doczeka się realizacji zdecydują mieszkańcy. Głosowanie właśnie ruszyło i potrwa do końca lipca.

- Są dwa sposoby głosowania. Na Facebooku muzealnym zostało utworzone specjalne wydarzenie "Sztandar dla miasta", są tam udostępnione wszystkie projekty i ankieta. Można oddać jeden głos na dany projekt. Drugą możliwością jest przyjście do muzeum, można tu też zobaczyć projekty i zagłosować - mówi Gabriela Górska z MHM Zduńska Wola.

- Podczas święta miasta, czyli w połowie października, sztandar będzie fizycznie przekazany miastu - dodaje Andrzej Dutkiewicz, członek komitetu społecznego na rzecz ufundowania sztandaru.

Głosowanie na FB

Szczegółowy opis projektów

Zobacz też: Sztandar dla Zduńskiej Woli

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_2537 (IP: *.*.78.68), 07.07.2016, 18:57
  Brzydkie ale gdybym miał wybierać to nr 3
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj